• Пт. Тра 24th, 2024

Росіяни закріпилися в районі Лисичанська - глава ОВА

11:07 Лип 3, 2022
Джерело: gazeta-ar.ru

Російська армія активно закріпилася в районі Лисичанська на Луганщині - сюди кидаються російські сили в посиленому складі. Відповідну інформацію у своєму Telegram-каналі оприлюднив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, в місті відбуваються великі руйнування. При цьому він порівнював бої за Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Так, вказав Гайдай, якщо в Сєвєродонецьку протягом місяця вуличних боїв знаходилися вцілілі будинки і адміністративні будівлі, то в Лисичанську протягом короткого проміжку часу були зруйновані ті ж адміністративні будівлі дотла.

"Є багато росіян і зброї, яку вони використовують. І це незважаючи на знищення декількох складів з ворожими боєприпасами. Вони зазнають збитків, але вперто просуваються вперед. Вони закріплені в місті, а також у Верхньокам'янці, і продовжують руйнувати населені пункти", - пояснив Гайдай.

Глава ОВА додав, що за минулу добу рятувальникам доводилося неодноразово ходити гасити багатоповерхівки, приватні садиби, магазин і торговий центр.

"Поранену госпіталізували до лікарні Дніпропетровщини. Золотарьовка та Білогірівка також постраждали від обстрілів з боку російської армії. Біля останнього було відбито ворожий наступ", - сказав Гайдай.

https://t.me/luhanskaVTSA/3994Нагадаємо, напередодні представник Нацгвардії заявив, що російські війська продовжують наступ в районі міста Лисичанськ Луганської області, але бойові дії поблизу міста ще тривають.