• Нд. Лют 25th, 2024

Зеленський провів засідання Ставки з фортифікацій, ППО та ситуації на Донецькому напрямку

Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного головнокомандувача, на якій сторони обговорювали посилення фортифікацій у регіонах та протиповітряну оборону. Про це він повідомив у своєму зверненні, оприлюдненому у Telegram-каналі.

«Перше – фортифікація. Значно посилюємо. Існували докладні доповіді на всіх рівнях: Генштаб, Міністерство оборони, Прем'єр-міністр, обласна влада, командувачі ОСУВ. Усі фінанси є. Усі рішення є», - сказав він.

Зеленський додав, що має бути повна відповідна робота у громадах.

«Все абсолютно деталізовано – мін та бетону нашій державі точно вистачить. Потрібно більше швидкості та ефективності, і кожен, хто за це відповідає, має чіткі завдання», - зазначив він.

Також на Ставці проаналізували недавні атаки проти України та тактику захисту протиповітряної оборони. Зеленський озвучив необхідність посилення мобільних вогневих груп та зазначив, що робота Patriot NASAMS в Україні є дуже ефективною. Обговорили та обстановку на фронті.

«Особлива увага – донецьким напрямам: Авдіївка, Мар'їнка, район Бахмута. Там за цю добу – найінтенсивніші бойові зіткнення. Я дякую всім нашим воїнам за силу та стійкість. Куп'янський напрямок – я хочу особливо наголосити на змісті наших позицій. Обговорили також наші дії на південних напрямках», - підсумував він.

Нагадаємо: Зеленський доручив вирішити питання із тривалими повітряними тривогами.