• Нд. Кві 14th, 2024

Зеленський доручив вирішити питання із тривалими повітряними тривогами

Джерело: Укринформ

Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ставки верховного головнокомандувача поставив перед військовим відомством та генштабом завдання знайти вирішення проблеми багатогодинних повітряних тривог. Про це він повідомив за підсумками засідання Ставки у Telegram-каналі.

«Доручив Міністерству оборони, генштабу та кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв "Кинджалів" не паралізували країну на годинник», - розповів Зеленський.

За словами українського лідера, засідання було присвячене завданням оборонного відомства та Збройних сил України на 2024 рік.

У ході Ставки було заслухано доповідь міністра оборони Рустема Умерова про потреби ЗСУ у озброєнні, доповідь міністра стратегічної промисловості Олександра Камишина про роботу оборонного комплексу, а також «поточний стан та перспективи» української ракетної програми, прийнятої у 2021 році.

«Реалізація поточних контрактів. Контрактування наступного року як із вітчизняним ОПК, і із зарубіжними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги», – поінформував він.

Сторони також розглядали ситуацію на фронті, заслухали доповіді головкому Валерія Залужного та командувачів Сухопутних військ Олександра Сирського, угрупуванням «Таврія» Олександра Тарнавського та інших.

Нагадаємо, раніше Зеленський провів Ставку, де обговорили військовий бюджет наступного року.