• Нд. Чер 16th, 2024

В Єгипті закриють магазини, ресторани та пляжі

Слідом за Туреччиною, яка ввела локдаун, в зв'язку зі сплеском коронавирусу, влада Єгипту ухвалила рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини через ситуацію з коронавірусом в країні.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на прем'єр-міністра країни Мустафу Мадбулі.

Видання пише, що обмеження вступлять в силу з сьогоднішнього вечора, 6 травня. На цей же період в Єгипті будуть заборонені масові зібрання і концерти, а пляжі і парки в країні закриють з 12 по 16 травня.

Такі заходи пов'язані з тим, що в останні тижні число нових випадків коронавируса в Єгипті неухильно зростає, і офіційні особи попередили про подальше поширення інфекцій, оскільки сім'ї зустрічаються під час Рамадану.

Міністерство охорони здоров'я повідомило про 1090 нових випадків захворювання і ще 60 смертельні випадки станом на вівторок. Експерти кажуть, що офіційні цифри, ймовірно, відображають лише невелику частину випадків COVID-19 в країні через відносно обмеженого тестування та відсутності результатів приватних тестів.

У той же час в Україні після свят відзначають сплеск захворюваності. За добу було госпіталізовано 1849 чоловік, зафіксовано 374 летальних випадки.