• Нд. Кві 14th, 2024

Україна створила штаб допомоги водіям, заблокованим на кордоні з Польщею

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України створило штаб допомоги водіям, які понад 10 днів залишаються заблокованими на українсько-польському кордоні. Про це повідомив голова Мінінфраструктури Олександр Кубраков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило штаб допомоги українським водіям. Його ключове завдання - забезпечити наших людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним», - повідомив він.

Кубраков зазначив, що у бік Ягодина черга розтягнулася більш ніж на 30 км, у бік Рави Руської – понад 10 км, у бік Краківця – понад 16 км.

«Українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні», - наголосив він.

За словами міністра, за кожним із трьох пунктів перетину кордону закріплено координатора, який перебуває на постійному зв'язку з водіями та збирає інформацію про їхні потреби. Вже зараз на кордоні працює ініціативна команда, яка має 11 тис. наборів із продуктами, питною водою та необхідними ліками. У разі потреби міністерство буде готове здійснити евакуацію, зазначив Кубраков.

Кубраков констатував, що за кожним із трьох пунктів перетину кордону закріплено координатора, який збирає потреби та перебуває на постійному зв'язку з водіями. Також цілодобово працює гаряча лінія Укртрансбезпеки +38 (067) 120 0483.

Раніше ми писали, що польські перевізники вимагають перекрити кордон із Україною до кінця року.

Згодом Україна закликала Польщу не допустити блокування кордону польськими перевізниками.