• Пт. Тра 24th, 2024

Україна закликала Польщу не допустити блокування кордону польськими перевізниками

Джерело: forbes.ua

Посольство України в Польщі направило в МЗС республіки ноту з проханням не допустити перекриття кордону між країнами, які протестують польськими водіями вантажівок, які погрожують блокувати її з 3 листопада. Про це повідомив український посол у Варшаві Василь Зварич у коментарі агентству "Укрінформ".

«Посольство звернулося з офіційною нотою до МЗС Польщі з проханням вжити заходів щодо недопущення блокування чи обмеження руху через українсько-польський кордон», - зазначив Зварич.

Водночас він висловив сподівання, що польська влада зуміє досягти взаєморозуміння з потенційними протестувальниками, щоб уникнути блокування кордону. За словами дипломата, перекриття кордону протестувальниками завдасть шкоди іміджу Польщі, а також її підприємцям, які б хотіли брати участь у реалізації проектів на території України.

Пояснимо: раніше Державна прикордонна служба України повідомила, що отримала інформацію від колег із Варшави про те, що польські водії вантажівок планують заблокувати пункти пропуску на кордоні двох країн із 3 листопада до кінця року з вимогою обмежити конкуренцію з боку українських перевізників.

Раніше ми писали, що польські перевізники вимагають перекрити кордон із Україною до кінця року.