• Нд. Чер 16th, 2024

"Зеленський має піти у відставку тому що ми перетворюємося на Білорусь" - Гео Лерос

Державне Бюро Розслідувань повідомило про підозру в невиконанні рішення суду, що набрав чинності, народному депутату Гео Леросу, який не спростував своє твердження, що Денис Єрмак "торгував посадами від імені свого брата – керівника Офісу Президента".

На виході з будівлі ДБР народний депутат, якому раніше вручили підозру за непристойний жест президенту України Володимиру Зеленському, дав ексклюзивні коментарі кореспондентові "Правового Контролю".

Правовий контроль: "Скажіть, будь ласка, чи шкодуєте Ви про свій вчинок?"

Гео Лерос: "Однозначно, ця дія була імпульсивною. Я б, напевно, в будь-якій іншій ситуації засудив би людину, яка вчинила подібний жест у Верховній Раді. Це не нормально. Я з Вами абсолютно згоден. Але я хочу нагадати, скільки разів мені вимикали мікрофон. Я хочу нагадати як депутат від "Слуги народу" напав на мене на трибуні. І ніякої йому відповідальності. Його навіть не усунули від засідань, не відкрили кримінальну справу. Тому той тиск, який чиниться у Верховній Раді... так, дія моя була досить імпульсивною, я це визнаю."

Правовий контроль: "Скажіть, будь ласка, якби у Вас була така можливість, Ви б повторили свій жест?"

Гео Лерос: "Ви знаєте, я не відмовляюся від тих дій, які я вчинив, але я хочу, щоб це розглядалося виключно в контексті подій, що відбувалися."

Правовий контроль: "На Ваш погляд, скільки відсотків українців Вас підтримують?"

Гео Лерос: "Мені важко сказати, але вчора я був на одному ефірі. Було опитування саме з приводу того, чи підтримують мене глядачі чи ні і я не збрешу, була символічна цифра 73%, які вважають, що жест був правильний. Більше того, за останніми соціологічними опитуваннями 71% людей вважають, що країна рухається в неправильному напрямку. Я вважаю, що це достатній вирок для того, щоб Зеленський йшов у відставку, тому що з кожним днем його правління ми перетворюємося на Білорусь."

Читайте також: На Одещині планують збудувати завод з виробництва комбікормів для вівчарства

США змусять Україну боротися з корупцією?

Зафіксовано скупчення важкого озброєння на Донбасі