• Нд. Чер 23rd, 2024

Зафіксовано скупчення важкого озброєння на Донбасі

Незаконні військові формування на Донбасі готуються до можливих бойових дій, розміщуючи озброєння за межами виділених місць його зберігання. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, посилаючись на звіт СММ ОБСЄ.

«Варто відзначити скупчення озброєння і військової техніки на полігонах тимчасово окупованої території Луганської області, які за своєю чисельністю загострюють ситуацію в районі проведення ООС», - сказано в повідомленні.

Так, безпілотник ОБСЄ зафіксував на непідконтрольній території Луганської області озброєння: неподалік населеного пункту Шимшинівка, 30 одиниць танків, 9 одиниць самохідних гаубиць, 18 одиниць буксированих гаубиць та 101 одиниця бойових броньованих машин на полігоні, неподалік населеного пункту Мирне, 30 одиниць танків на полігоні поблизу населеного пункту Круглик.

Також розміщену з порушеннями військову техніку Місія зафіксувала на непідконтрольною Україні території Донецької області - 8 танків Т-64 біля Бойківського.

Крім того, незаконні військові формування розмістили техніку в так званій зоні безпеки: на території Роздольного - 23 БМП; поблизу Кальміуського - 6 бойових броньованих машин та одну самохідну гаубицю 2С1 «Гвоздика».