• Нд. Лют 25th, 2024

Зеленського названо мрійником року в Європі за версією Politico

Американське видання Politico вважає президента України Володимира Зеленського найвпливовішим діячем у Європі у категорії «мрійники».

Оприлюднений список визначає людей, які найбільше впливатимуть на те, як розгортатимуться події у 2024 році.

У Politico пояснили, що Зеленському «вдалося проштовхнути речі, які нещодавно були немислимі, висунувши Україну насамперед на членство в ЄС – і ближче, ніж хтось вважав за можливе, до військового альянсу НАТО».

Водночас, на 2024 рік йому прогнозують складним.

«Світ збентежений війною на Близькому Сході; українці виснажені дворічними битвами і боротьбою за повернення території перед жорстокою російською м'ясорубкою», - зазначили в публікації.

Там вказали, що Зеленський перейшов від благань західних країн про допомогу в читанні ним лекцій – «і це не так успішно, як його більш високі промови».

Зазначимо, що на друге місце у категорії «Мрійники» видання поставило російського політика Олексія Навального. Також у ній опинилися президент Чехії Петро Павло, президент Європейського парламенту Роберта Метсола та інші діячі.

«Вінстон Черчілль. Мартін Лютер Кінг-молодший. Нельсон Мандела. Іноді з'являється лідер, який одноосібно змінює хід історії, але не силою своєї армії чи економіки, а силою своїх слів. Таким лідером є Президент України Володимир Зеленський», – наголосило видання.

Нагадаємо: Володимир Зеленський став людиною року за версією Financial Times у 2022 році.