• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський домовився з главою ЄК про скринінг законодавства України

На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, в ході якої домовився про початок скринінгу українського законодавства. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Згідно з повідомленням, Зеленської і фон дер Ляйен обговорили ключові пріоритети Порядку денного відносин між Україною та ЄС на найближчу перспективу, перш за все, в контексті наближення нашої країни до фактичного початку переговорного процесу щодо вступу України в ЄС.

У зв'язку з цим, глава Української держави і глава Європейської комісії домовилися про початок скринінгу українського законодавства, що є черговим кроком на шляху до відкриття переговорів щодо членства України в Євросоюзі.

Також окрему увагу сторони приділили темі рішення про надання Україні 50 млрд євро від ЄС на майбутньому саміті, який відбудеться 1 лютого. Зеленський заявив, що сподівається на консенсус у цьому питанні.

Нагадаємо: 15-го січня Зеленський прибув до Швейцарії на економічний форум.

Водночас 16-го січня, президент Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у швейцарському Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму.

.