• Пт. Тра 24th, 2024

Україна вперше візьме участь у кібероборонніх навчаннях НАТО

Україна вперше стане учасником НАТО CCDCOE Locked Shields-масштабних навчань з кібербезпеки, що проводяться НАТО. Про це повідомили в Національному координаційному центрі кібербезпеки (НКЦК).

«Представники України візьмуть участь у Locked Shields 2024-це найкращі у світі реальні навчання з кібероборони, що підкреслюють зобов'язання глобальної спільноти боротися з кіберзагрозами. Організовані Об'єднаним центром передових технологій з кібероборони НАТО (NATO CCDCOE) ці щорічні навчання виходити за традиційні кіберуправління, залучаючи експертів з різних галузей для протидії кіберзагрозам»,- йде в повідомлені.

У НКЦК відзначили, що в цьому році близько 4 тисяч експертів з більше ніж 40 країн об'єднують з'єднання в симульованому середовищі під час Locked Shields, щоб захистити інфраструктуру «вигаданої нації та її країни».

«Їм доведеться зіткнутися з низькою реакцією, що створюють складність кібероборони в реальному світі, включаючи критичне мислення, прийняття стратегічних рішень, юридичні аспекти, комунікацію в кризових ситуаціях і стратегічне планування. Все це спрямовано на зміцнення їхніх можливостей у кіберобороні»,- йде в повідомлені.

Там додали, що сильна сторона навчань полягає в комплексному підході, що поєднує технічні навички зі стратегічними, юридичними та комунікаційними знаннями для розробки різнобічної оборонної стратегії. Учасники закликають використовувати свої колективні навички, сприяючи створенню середовища, де співпраця є ключем до подолання складних викликів кібербезпеки.

Нагадаємо: Столтеберг анонсував Раду НАТО-Україна за запитом Зеленського на 19 квітня.