• Пт. Чер 21st, 2024

У США заявили, що пакети військової допомоги Україні будуть значно меншими

Джерело: Reuters

США продовжать у найближчій перспективі виділяти пакети оборонної допомоги Україні в рамках президентських повноважень, проте слід визнати, що вони просто стануть меншими. Про це заявив заступник речника міністерства оборони США Сабріна Сінгх, передає "Укрінформ".

За її словами, у зв'язку з цим Пентагон закликає Конгрес прийняти додаткове фінансування якнайшвидше.

"Ми продовжимо передавати пакети, вони просто стають меншими. Тому ми дуже просимо Конгрес прийняти запит з додатковими асигнуваннями, який надіслав президент, щоб ми могли надалі задовольняти потреби України на полі бою", - сказала представниця Пентагону.

Водночас вона уточнила оцінки, озвучені Білим домом, зазначивши, що США вже використали понад 95% із загальної суми $62,3 млрд, виділених на підтримку України з початку повномасштабної військової операції РФ. Сінгх нагадала, що адміністрація вже використала всі фонди Ініціативи сприяння безпеці України (USAI) та має в резерві ще близько $1 млрд на пакети PDA.

Крім того, з її слів, Україна покладається на підтримку інших країн.

"Минулого місяця ми мали зустріч контактної групи (у форматі "Рамштайн" - ред.), у середині листопада буде ще одне засідання Контактної групи з питань оборони України. Союзники та партнери продовжують підтримувати Україну, ми продовжуємо підтримувати Україну тим, що їй потрібно у боротьбі", - констатувала вона.