• Нд. Кві 14th, 2024

У ГУР заперечують наміри Придністров'я" приєднатися " до Росії

Інформація про ті, що невизнане Придністров'я проситиметься до складу Росії 28 Лютого, не відповідає дії. Про це йде в повідомлені Telegram-каналу Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

За даними ГУР, депутатами невизнаного Придністров'я не планують звертатися до російського президента Володимира Путіна з проханням увійти до складу Росії під час з'їзду 28 Лютого.

«Розширення інформації про нібито такі наміри носити всі ознаки свідомої дезінформаційної кампанії з метою дестабілізації ситуації в регіоні»,- додає розвідка.

Пояснимо: 28 лютого у невизнаному Придністров'ї планують вперше за 18 років провести з'їзд депутатів усіх рівнів. Зокрема, лідер невизнаного Придністров'я Вадим Красносельський ініціював скликання з'їзду в Тирасполі депутатів усіх рівнів у зв'язку з «лещатом з боку Республіки Молдова, що порушує права і погіршує соціально-економічне становище придністровців».

Як нагадаю змії, 29 лютого Володимир Путін виступить з посланням Федеральним Зборам РФ.

Як пишуть придністровські змії, придністровський опозиціонер Геннадій Чорба заявивши, що на цих зборах, за наказом Москви, озвучувати «проходження від імені громадян, які проживають на Лівому березі Дніпра» прийняти Придністров'я до складу РФ.