• Нд. Чер 16th, 2024

Суд залишив в СІЗО соратника Іллі Ківи

Київський районний суд Харкова продовжив запобіжний захід для лідера місцевої організації "Патріоти за життя" Олега Ширяєва. Він буде перебувати за гратами до 7 листопада 2021 року включно.

Про це Depo.Харків повідомив прес-секретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

За його даними, вчора, 8 вересня, Київський районний суд Харкова продовжив Олегу Ширяєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб - до 7 листопада 2021 включно.

"Прокуратура в своєму клопотанні просила продовжити термін утримання під вартою на 60 днів у зв'язку з вчиненням нового злочину, ризиком втечі, тиску на свідків тощо. У свою чергу, адвокати наполягали на більш м'якому запобіжному заходу", - зазначив Чубенко.

Олега Ширяєва підозрюють за ч.1 ст.294, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.347 КК України (масові заворушення; протиправне заволодіння майном підприємства, умисне знищення або пошкодження майна працівника правоохоронного органу).

Нагадаємо, що 11 вересня 2018 року в селищі Занки Зміївського району Харківської області сталася спроба захоплення елеватора. За підозрою в участі у захопленні правоохоронці затримали 23 особи, в тому числі Ширяєва. Затримання останнього проходило ввечері, 5 квітня 2021 року.