• Нд. Чер 23rd, 2024

Розвідка Британії: Україна вивела з ладу до 10% НПЗ Росії

Джерело: haqqin.az

Українські удари вивели з ладу до 10% нафтопереробних потужностей Росії. Про це йде в огляді розвідки Великобританії.

Так, британська розвідка зазначає, що рішення Уряду РФ розпалити системи ППО «Панцир» для захисту нафтопереробних заводів навряд чи допоможе захистити всі вразливі об'єкти, враховуючи розмір і масштаби її енергетичної галузі.

«Недавні удари по НПЗ, ймовірно, вивели з ладу не менше 10% російських нафтопереробних потужностей»,- сказано в огляді.

На думку аналітиків, в залежності від масштабу пошкодження, Капітальний ремонт на НПЗ РФ може зайняти значну годину і витрати, а санкції обіцяють збільшити годину і його вартість через пошук нового обладнання.

У розвідці Британії також звернули увагу, що деякі з найдаленіших об'єктів в РФ, які зазнали атак, знаходяться приблизно в 900 метрах від України, що демонструє досяжність атак її дронів.

«Ці удари завдають фінансових збитків Росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок»- - резюмують у Міноборони Британії.

Нагадаємо: як повідомляє Financial Times з посиланням на інсайдерів, знайомих з ходом обговорень, Сполучені Штати Америки закликали Україну припинити атаки на російську енергетичну інфраструктуру через побиття зростання світових цін на нафту і відповідних заходів Росії.