• Нд. Кві 14th, 2024

Робімо все можливе і неможливе, щоб зробити прорив-Умеров про план ЗСУ на 2024 рік

Джерело: РБК-Украина

План дій Збройних сил України на 2024 рік вже прийнятий – з огляду на ті, що він сам є потужним, відповідно, винні бути потужними і його результати. Про це сказавши міністр оборони України Рустем Умеров на форумі «Україна. Рік 2024», передає УНІАН.

«Ми робимо все можливе і неможливе, щоб зробити прорив. План 2024 вже є. Ми публічно про нього не говоримо. Він потужний, сильний, він дає не тільки надію, але і дасть результат у 2024 році»,- підкреслив він.

За його словами, на даний момент йде спорудження фортифікацій.

«Зараз ми володіли більше кількох тисяч опорних пунктів, вогневих позицій. Ми будемо продовжувати працювати над цими треками»,- вказав чиновник.

Умеров підкреслив, що війна Росії проти України сьогодні-це найбільша війна з часів іншої світової війни.

«Маємо лінію фронту протяжністю 3200 метрів, маємо інтенсивні бойові дії на лінії фронту протяжністю 1200 км.Це війна, де багато що відбувається вперше - це війна перша з такою кількістю ракет запущених проти мирних міст. З початку повномасштабного вторгнення РФ випустила по Україні понад 8 тисяч ракет»,- зазначив він.

За його словами, на цій війні вперше збили «Кінджалі» українські воїни, на ній знищують Сили оборони потужний флот росіян дронами, це взагалі перша військова дронів.

«Це перша війна зі смартфонами в руках, де Україна бореться в гібридній інформаційній війні»,- сказавши Умеров.

Він підкреслив, що Міноборони проводити постійні інспекції на постачання продовольства у військові частини.

«Тільки за останні місяці ми виявили порушення на десятки мільйонів гривень»,- підкреслив міністр.

За його словами, разом з представниками силових структур відбувається виявлення корупційних схем в Силах оборони і разом очищається ця система.

«Корупція під час війни гірша, ніж тероризм. Ніяких переговорів з тими, хто краде у наших воїнів, у суспільства не буде»,- підкреслив Умеров.

Нагадаємо: Сірський і Умеров відвідали передові командні пункти.