• Нд. Чер 16th, 2024

Президент Литви анонсував пакет військової допомоги Україні на €200 млн

Джерело: Скриншот

Литва робить все для того, щоб Україна здобула перемогу над Росією. Про це сказав президент Литви Гітанас Науседа на спільній прес-конференції із президентом України Володимиром Зеленським, передає УНІАН.

За його словами, Україна може перемогти та переможе». При цьому він повідомив, що на Раді національної оборони Литви схвалено пакет довгострокової військової допомоги України на суму 200 мільйонів євро.

«У січні ми знову направимо до України боєприпаси, генератори, системи детонації, а у лютому бронетранспортери М577. Тренуватимемо українських солдатів і зміцнюватимемо співпрацю в оборонній промисловості», - підкреслив він.

Науседа зазначив, що сьогодні підписано угоди між оборонними промисловостями двох країн.

«Ми також маємо забезпечити безперервність довгострокової підтримки з боку союзників та партнерів, щоб допомогти Україні. Західний світ має зрозуміти, що це не просто боротьба лише України, а це боротьба всієї Європи та демократичного миру та свободу», – наголосив президент Литви.

Він зазначив, що Литва підтримує Україну на шляху до вступу до НАТО та ЄС. При цьому наголосив, що зараз питання вже не в тому чи стане Україна членом НАТО, а в тому, коли це відбудеться. Литва підтримуватиме членство України в Альянсі, констатував він.

Нагадаємо, що 10 січня Зеленський прибув до Литви з візитом.