“Пенсіонери цю тисячу хотіли б витратити на продукти, одяг або ліки” – Ольга Василевська-Смаглюк

Однією з найобговорюваніших тем на сьогодні є виплата тисячі гривень за вакцинацію. Про це на своїй сторінці в facebook повідомив президент України Володимир Зеленський. Стосовно цього є різні думки у людей і багато тих, то підтримав це, а також і тих, хто розкритикував. Також пішли чутки про те, що нібито виплачувати будуть тільки тим, хто вакцинується після 19 грудня.

Редакція “Правового Контролю” звернулася за коментарями до народної депутатки від партії “Слуга народу” Ольги Василевської-Смаглюк.

Вона надала ексклюзивні відповіді, які ви зможете почути нижче.

Правовий Контроль: “Чи маєте Ви інформацію про те, хто саме отримає 1000 грн. Ці гроші отримають всі вакциновані, чи тільки ті люди, які будуть у майбутньому робити щеплення?”

Ольга Василевська-Смаглюк: “Всі двічі вакциновані.”

Правовий Контроль: “1000 гривень можна витратити на спортзал,кінотеатр,театр, чи є якась альтернатива для мешканців віддалених сіл, для людей яким таке не актуально?”

Ольга Василевська-Смаглюк: “В усіх цивілізованих країнах людей мотивували вакцинуватися. Окрім мотивації, 1000 грн на кіно або квитки на внутрішні перевезення – це і підтримка креативних індустрій та перевізників. Саме ці галузі постраждали найбільше від пандемії. Тож рішення я вітаю. Але. В мене питання по сільських місцевостях. Я балотувалась в Київщині, на 96 окрузі. Там села. Немає куди ходити, щоб підтримати креактивні індустрії. Кінотеатрів нема. Театрів обмаль. Залишається тільки кудись їхати. Але є люди, особливо пенсіонери, які цю тисячу хотіли б витратити на продукти, одяг або ліки, вони не матимуть таку можливість, судячи з тією концепцією, яку озвучив президент. Якщо для людей, які отримують субсидію (а значить ці люди живуть за межею бідності або мають обмежений дохід), ці кошти в “Дії” можна буде витратити на більш корисні для них речі, ініціатива матиме успіх, а не викличе обурення громадян.”

Читайте також: Корупція в Україні стримує зарубіжного інвестора

Київ починає готуватися до третьої хвилі коронавірусу

Пандемія затягується, в Україні планують ревакцинацію через рік

One thought on ““Пенсіонери цю тисячу хотіли б витратити на продукти, одяг або ліки” – Ольга Василевська-Смаглюк

Коментарі закриті.