• Ср. Чер 12th, 2024

ЗСУ планують контрнаступ-змії

12:05 Тра 25, 2024 ,

Збройні Сили України планують контрнаступ у Харківській області, щоб відтіснити російські війська, що займали території на північному сході регіону. Про це повідомило агентство Bloomberg.

«Українська армія заявила, що планує контратаки, щоб відкинути російські війська, які взяли територію на північному сході Харківської області»- - йде в публікації.

Також агентство посилається на представника Генерального штабу України Ігоря Прохоренка, який заявляє, що взовж кордону Сумської області посилена оборона України, і військовослужбовці ЗСУ унікнуть «прорахунків», які дозволили росіянам потрапити в Харківську область на початку цього місяця.

Bloomberg підкреслює, що російський наступ на північ стався після декільких місяців посилених бомбардувань іншого за величиною міста України.

«Картографічний сервіс DeepState не фіксує значного просування кремлівських військ в рамках наступу на Харківщину з Понеділка. За словами Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сірського, російське військове командування відправляє резерви для підтримки місцевого наступу, але безрезультатно»,- вказують аналітики.

Нагадаємо: у Генштабі вказали, що українські військові на співочих ділянках Харківщини успішно відтісняють РФ.