• Нд. Чер 16th, 2024

Жителі 40 квартир не можуть почати відновлення житла через слідство

Місяць тому, 21 червня, у селі Білогородка, що біля Києва, у житловому будинку пролунав вибух. Полум’я охопило третій, четвертий та п’ятий поверхи. Слідчі встановили, що вибух вчинив 43-річний чоловік, щоб приховати вбивство. 8 квартир згоріли, 32 затопило водою під час гасіння. 40 родин евакуювали.

Начальниця відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю Білогородської сільради Наталії Казьонової повідомила, що на першочергові роботи з відновлення будинку сільрада виділила понад мільйон гривень. Однак, роботи досі не розпочалися, бо ОСББ має провести експертизу, яка визначить, чи підлягає будинок відновленню, - повідомляє Суспільне.

“Їм потрібно укласти договір з підрядною організацією, яку вони визначили для проведення експертизи, затвердити цей договір загальними зборами ОСББ, надати протокол до сільради. І після цього можливе перерахування грошей на рахунок ОСББ, а вони вже розраховуються з виконавцем”, – каже Казьонова.

Слідчі встановили, що причиною пожежі в будинку стала спроба приховати вбивство. У квартирі, де стався вибух, рятувальники знайшли тіло чоловіка з перерізаним горлом, вирізаним серцем та частиною легень – у злочині підозрюють місцевого жителя.

24-го червня Києво-Святошинський суд відправив чоловіка під варту на два місяці без права внесення застави.

Підозрюваний зізнався у скоєному, його адвокат Сергій Ярмак під час судового засідання по обранню запобіжного заходу сказав, що зізнання з підзахисного вибили, він не визнає провини, але готовий співпрацювати зі слідством.