• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський вважає можливим обмін полоненими "всіх на всіх" в рамках саміту світу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що обмін полоненими «всіх на всіх» можливий не тільки після закінчення війни, але і в рамках саміту світу. Відповідну заяву Зеленський зробив під час виступу перед прикордонниками у Хмельницькому.

«Бажано обміняти всіх на всіх. Всі адекватні країни підтримують цей трек. ""У нас йдуть зміни, вони йдуть повільніше, ніж хотілося б. про обмін "всіх на всіх"деякі кажуть:"тільки після закінчення війни". Тому що це одна з умов закінчення війни. Я вважаю, що у нас є можливість випробувати це зробити раніше»,- сказавши він.

За словами Зеленського в Україні є три пріоритетні питання на саміті: енергетична безпека, ядерна безпека; вільного судноплавства і не блокування морів і питання обміну «всіх на всіх» і повернення українських дітей, які були силою депортовані до Росії.

Нагадаємо: раніше спікер президента Сергій Нікіфоров заявивши, що учасники саміту світу, який пройде 15-16 червня в Швейцарії, розроблять спільну переговорну позицію, яку згодом передадуть Росії.