• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський провів Ставку в Харкові і повідомив про ситуацію на фронті

Сьогодні, 16 травня, президент Володимир Зеленський провів виїзне засідання Ставки верховного Головнокомандувача, на якому обговорювалися основні виклики на фронті, зокрема, ситуація на Харківщині. Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Ставка пройшла в Харкові.

«""""Заслухав розгорнуту Доповідь головкому Олександра Сірського, командувачів ОСУВ "Хортиця" Юрія Содоля та ОТГ "Харків" Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби шкірної залученої бригади, шкірного підрозділу, зокрему на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців»,- повідомив він.

Як уточнивши Зеленський, сторони детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрожували протягом найближчих днів і тижнів, а також можливості протидіяти планам росіян.

Згідно з представленими даними, станом на 16 травня, ситуація на Харківщині в цілому контрольована, Сили оборони завдають російським відчутних втрат. Разом з тим, дізнавшись Зеленський, навпростець залишається вкрай складним, тому українські підрозділи посилюватимуться.

Нагадаємо: як повідомили в Генштабі, ЗСУ зірвали плани РФ закріпитися в міській забудові Вовчанська.