• Ср. Чер 12th, 2024

Зеленський привітав херсонців із річницею визволення

Джерело: Укринформ

Президент Володимир Зеленський з нагоди річниці визволення Херсона висловив вітання українцям, вказавши на силу волі та здатність чинити опір. Відповідну посаду опубліковано в Telegram-каналі.

«Весь південь України минулого року переконався, що Росія ніколи не приходить "назавжди", хоч би скільки разів вона це повторювала. Тому що Україна завжди повертається – завжди! Коли знаємо нашу мету. Коли це є спільна мета. Коли ми єдність. І коли об'єднуємо інших довкола української мети», - сказав він.

За словами президента, завдяки Херсонській операції правобережжя Дніпра було очищене від російської армії.

«Наші воїни тоді звільнили значну частину Херсонської області, додали захисту Миколаєву, Одесі, іншим містам та селам на півдні нашої держави та закріпили успіх України у битві за Чорне море. Крим тоді в посмішках херсонців, у словах радості, коли зустрічали наших воїнів, – Крим відчув і своє майбутнє, побачив, наскільки ми поряд», – зазначив глава держави.

Водночас Зеленський подякував усім, хто зараз працює у Херсоні.

«Дякую всім, хто бореться на лівобережжі Херсонщини заради України! Дякую всім, хто захищає українське життя!» - наголосив глава держави.

Нагадаємо: 11 листопада президент України Володимир Зеленський опублікував відео з Херсона, заявивши про те, що Збройні сили України взяли під контроль обласний центр.

Вже 14 листопада 2022 року у Херсоні офіційно підняли прапор України.