• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський після зустрічі з військовими: Все, про що говорили воїни, обговорюватиметься на Ставці

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв розглянути нестачу коштів для воїнів, які йдуть у бій, особливо наявність засобів радіоелектронної боротьби на найближчій Ставці верховного головнокомандувача. Про це розповів у своєму вечірньому зверненні Глава держави.

«Надзвичайно важливо – підтримати наших воїнів, поспілкуватись із комбригами, комбатами. Це дуже корисно - почути від тих, хто йде в бій безпосередньо, чого саме не вистачає, чого саме достатньо і що саме треба змінити. Все, що говорили воїни, буде питаннями для учасників Ставки. Особливо з РЕБ – всі почули, хлопці», - сказав він.

Також Зеленський вручив понад 50 нагород військовим: «Золоті Зірки» Героям України – майору Олегу Дмитруку, ДШВ та полковнику Віктору Сікозі, морська піхота.

Крім цього, президент нагородив військових лікарів, подякував колективам стабпунктів – «величні люди, рятують героїв, повертають життя, повертають силу».

«Справжній український характер, козацький, коли хлопці поновлюються після поранень, повертаються на позиції до своїх побратимів і знову знищують окупанта», - додав він.

Нагадаємо: Зеленський закликав Раду ухвалити євроінтеграційні закони у прискореному режимі.