• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський обговоривши у Давосі з Блінкеном і Салліваном шляхи збільшення міжнародних інвестицій в Україну

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Давос провів зустріч з держсекретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном і радником президента США з питань нацбезпеки Джейком Салліваном. Про це український лідер розповідів у своєму акаунті х.

«Провів зустріч з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном та підкував Сполученим Штатам, президенту Байдену, Конгресу та американському народу за їхню несхитну підтримку та лідерство у допомозі Україні»,- написавши він.

Разом з тім Зеленський вказавши співрозмовникам, що розраховує на продовження підтримки з боку США, «яка є необхідною для нашої країни».

«Інформував Ентоні Млинкена та радника Президента Сполучених Штатів Америки з питань національної безпеки Джейка Саллівана, який також був присутній на зустрічі, про ситуацію на полі бою, пріоритетні завдання Сил оборони України на поточний рік та потреби для їх виконання»,- додав він.

Також сторони обговорили подальшу оборонну співпрацю між Україною та США, зосередивши увагу на протиправітряній обороні та далекобійних можливостях.

Крім цього, співробітники обговорили шляхи збільшення міжнародних інвестицій в Україну, зокрема в оборонне виробництво, і відзначили, що посилення оборонного співробітництва та спільного виробництва підвищити самодостатність України і зменшити її залежність від іноземної військової та фінансової допомоги.

Нагадаємо: 15-го січня Зеленський прибув до Швейцарії на економічний форум.

Водночас 16-го січня, президент Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у швейцарському Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму.

 ..