• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський не має наміру заморожувати конфлікт з Росією

Президент України Володимир Зеленський на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що не має наміру заморожувати збройний конфлікт, так як це є неможливим.

За його словами, він переконаний, що будь-який заморожений конфлікт врешті-решт спалахне знову.

«Я нагадаю, що після 2014 року були спроби заморозити війну на Донбасі. Були дуже впливові гарантії цього процесу. Тодішні канцлер Німеччини і президент Франції. Але Путін є хижаком, який не задовольняється замороженим продуктом»- - сказавши президент.

Глава держави додав, що Україні потрібно захищати собі, наших дітей, наші будинки, наші життя, і ми можемо це зробити і здолати армію РФ.

«Ми довели це і на морі, і в небі. Ми нарощуємо виробництво озброєння, ми досягли економічного зростання в Україні, наш ВВП зростає, незважаючи на війну. Плюс більше 5% минулого року. Ми отримали рішення ЄС про відкриття переговорів, ми нормалізуємо ідею про ті, що агресора можна побороти. Наведіть агресію Путіна, яка триває вже десять років і наведіть більше»,- констатував він.

Резюмуючи, Зеленський додав, що зараз Україна може сказати: «Не ескаліруйте всім тім, хто сумніє, всім тім, хто хоче змінити підтримку».

Водногодас український лідер констатував, що війна в Україні має закінчитися справедливим і стабільним світом.

Нагадаємо: 15-го січня Зеленський прибув до Швейцарії на економічний форум.

Водночас 16-го січня, президент Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у швейцарському Давосі на полях Всесвітнього економічного форуму.

..