• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський назвавши навпростець, де йдуть основні бої

Джерело: Офис президента

Президент Володимир Зеленський провів спеціальну нараду на базі РНБО і Ставки. Про це йде у звернені глави держави, оприлюдненому в його Telegram-каналі.

За його словами, на зустрічі були присутні секретар РНБО Литвиненко, начальник Генштабу Баргилевич, віце-прем'єр-міністр Федоров, Мінстратегпром - Камишин.

«По нашому, українському, виробництву РЕБ, дрони, наша ракетна програма, наша протидія російським керованим авіабомбам. Складна тематика, і якщо по РЕБ, дронам, ракетній програмі ми бачимо хороші тенденції, то з протидією російським бомбам ще треба дуже багато зробити. Деталі сьогодні обговорили»,- пояснивши він.

Як зауважив Зеленський, альтернатив не може бути.

«Україні потрібні системи і тактики, які дозволяють захищати наші позиції, наші міста і громади від цих бомб. Це зараз фактично основний інструмент російського терору і просування окупанта»,- вказавши він.

Зеленський вказав, що 22 травня два розмовляв з генералом Сірським - щодо фронтової ситуації. Доповідь головкому була вранці і ввечері.

За словами глави держави, напрями основних боїв не змінилися. Це перше за все Покровське та інші донецькі напрямки. Також Куп'янський напрям на Харківщині. Президент заспівав, що максимум уваги приділяється всьому прикордонню зараз, і не тільки в Харківській області, а й також на Сумщині.

Нагадаємо: аналітики DeepState повідомляють про просування армії РФ поблизу 10 населених пунктів.