• Нд. Чер 16th, 2024

Зеленський на ставці доручив скоротити терміни надходження в Україну зброї від партнерів

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного Головнокомандувача, на якій доручив вжити всіх можливих заходів для скорочення термінів надходження зброї від міжнародних партнерів на фронт і на захист цивільної інфраструктури. Відповідну заяву він озвучив у своєму Telegram-каналі.

«Була додаткова Міністерство оборони Рустема Умерова щодо графіків надходження зброї від партнерів у рамках оприлюднених пакетів допомоги. Доручив вжити всіх можливих заходів для скорочення термінів. Особливо це стосується поставок засобів ППО для захисту людських життів та енергетичної інфраструктури»,- розповів він.

Водногода глава держави заслухав великий звіт про ступінь готовності фортифікаційних рубежів у прикордонних регіонах та на напрямках активних бойових дій. Його представили прем'єр-міністр Денис Шмигаль і голова Державної служби спеціального транспорту Олександр Яковець.

У свою чергу, Головком ЗСУ Олександр Сірський доповів про поточну ситуацію на фронті та організацію ротації підрозділів для відновлення. Сторони обговорили темпи і потреби при комплектуванні нових бригад.

Крім цього, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин повідомляв про поточні темпи виробництва дронів і засобів РЕБ і забезпечення ними фронту, а також засобів радіоелектронної боротьби для прикриття важливих об'єктів.

Нагадаємо: на ставці, яку Зеленський провів 22 квітня, він дав вказівку ГУР:.