• Нд. Лют 25th, 2024

Зараз «гаряче» у Кліщіївці та Курдюмівці – Маляр розповіла про обстановку на фронті

19:09 Вер 16, 2023 , ,
Джерело: novynarnia.com

На півдні від Бахмута продовжуються наступальні дії, тоді як росіяни безуспішно намагаються прорвати оборону ЗСУ у районах Ягідного та Богданівки Донецької області. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр у своєму Telegram-каналі.

За її словами, на сході України ведуться найактивніші бойові дії, причому найгарячіше на Бахмутському напрямку.

«Там продовжуються наступальні дії на півдні від Бахмута. Гаряче зараз у Кліщіївці та Курдюмівці. У районі Кліщіївки внаслідок ведення наступальних (штурмових) дій наші сили оборони мали успіх», - сказала Маляр.

Заступник міністра оборони додала, що армія РФ безуспішно намагалася прорвати оборону ЗСУ у районах Ягідного та Богданівки Донецької області.

«На Мар'їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар'їнки Донецької області. Ворог прагне витіснити наші війська із займаної позиції. Але йому це не вдається», – запевнила Маляр.

Вона зазначила, що як на Авдіївському, так і Мар'їнському напрямах ЗСУ, незважаючи на наступальні дії армії РФ, утримують позиції та проводять штурмові дії.

На Мелітопольському напрямку, як поінформувала Маляр, Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, змушують ворога відходити з займаних позицій, мають частковий успіх у районах Вербового та Новопрокопування Запорізької області, витісняємося проти на досягнутих рубежах.

«На Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення ворога і завдають поразки тилам противника», - розповіла заступник міністра.

Нагадаємо: напередодні Генштаб повідомив про частковий успіх у районі Кліщеївки.