• Пт. Чер 21st, 2024

"Ви дати попутали" - Руслан Коцаба потролив радикалів

В Коломийському районному суді Івано-Франківської області триває слухання справи українського журналіста та громадського діяча, Руслана Коцаби, який послідовно виступає за мир в Україні та збереження життів укранців.

Ця справа йде вже багато років. Раніше міжнародна організація Amnesty International закликала владу негайно звільнити Руслана Коцабу, якого вважає в'язнем сумління, а Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ), висловила свою стурбованість рішенням суду про утримання під вартою.

Також на підтримку журналіста виступали Член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський, уповноважена з прав людини Валерія Лутковська та багато інших.

Майже на кожне судове засідання приїжджають радикально налаштовані націоналістичні особи, які керуються політикою агресії.

"Цієї п’ятниці, 12 листопада, Haцioнaльний Kopпyc Івано-Франківщини вийде під стіни Коломийського міськрайонного суду на акцію протесту проти відомого сепаратиста Руслана Коцаби, якому висунули підозру у державній зраді. Час, дата: 12 листопада, о 12:00
Місце: Коломийський міськрайонний суд (проспект М. Грушевського, 29)" - пишуть радикали в своїх інформ ресурсах.

Руслан Коцаба вирішив зекономити їхні зусилля, щоб вони не їхали впусту і написав в своєму телеграм каналі, що засідання 12 числа не буде, а воно відбудеться 17 листопада.

"Хочу для коломийських неонацистів з Нацкорпусу та ПравогоСектору, які планують тиснути на незалежний суд своїми кумедними пікетами, зауважити: в мене судове засідання призначене не на 12-те, а на 17-те листопада! 😉 До зустрічі в суді! 😀", - написав журналіст.

Читайте також: Київська область вводить COVID-сертифікати на транспорт

Нацрада оштрафувала три телеканали за поширення закликів до розпалювання війни

З початку року на водоймах країни загинуло 74 дитини