• Нд. Чер 16th, 2024

В Україну з візитом прибув глава МЗС Японії

10:09 Вер 9, 2023 ,
Джерело: strana.news

Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаяші сьогодні, 9 вересня, прибув до України з неоголошеним візитом – уперше від початку повномасштабної військової операції РФ. Про це йдеться у повідомленні прес-служби японського зовнішньополітичного відомства.

У МЗС Японії зазначили, що Хаяші приїхав до України з метою демонстрації підтримки Токіо офіційному Києву.

«Під час свого візиту в Україну міністр закордонних справ Хаяші підтвердить міністру закордонних справ Кулебе, що Японія співпрацює з міжнародним співтовариством у введенні жорстких санкцій проти Росії та надає підтримку Україні з метою якнайшвидшого припинення російської агресії, а також продовжить висловлювати тверду позицію Японії. на боці України», - йдеться у повідомленні.

Крім того, під час візиту розглядатимуться питання організації та проведення японсько-української конференції щодо сприяння економічному відновленню.

Планується обмінятися думками щодо відновлення та реконструкції України через державний та приватний сектори.

Очікується, що глава японського МЗС обговорить ініціативу як голова зустрічі міністрів закордонних справ G7 щодо заохочення якнайбільшої кількості країн, у тому числі країн глобального Півдня, підтримати зусилля України у досягненні справедливого та міцного миру.

Нагадаємо: наприкінці серпня Зеленський обговорив із прем'єром Японії гарантії безпеки для України.