• Нд. Чер 16th, 2024

В Одеській області поліція і ТЦК розслідують викрадення підлітка людьми у військовій формі

19:04 Кві 7, 2024 ,

Одеський обласний ТЦК і СП проводити службову перевірку після публікації місцевих ЗМІ про викрадення людьми у військовій формі 14-річного підлітка в селі Приозерне. Про це пише «Бессарабія Inform» з посиланням на начальницю соцзахисту населення місцевої селищної ради Оксану Терзі.

Згідно з оприлюдненою інформацією, 2 квітня в селі Приозерне Суворовської громади близько 17.30 четверо чоловіків у військовій формі зеленого кольору з автоматами без розмів закинули чотирнадцятирічного хлопчика в білий бус і вивезли в бік села Червоний Яр. У мікроавтобусі його били. Коли нападники дізнавалися вік підлітка, то висадили на трасі.

«Коли військові затягли хлопчика в мікроавтобус, почали прикладати дуло автомата до його скроні, потім – до чола, тому що він чинив опір. А дитина займається спортом, тому у нього спрацювала реакція самооборони. Він почав викручуватися, а нападники його приборкали, завдаючи ударів по спині автоматом. Вони його побили і зв'язали руки пластмасовою стяжкою»,- розповіла Оксана Терзі.

За словами начальниці соцзахисту, хлопець є сиротою. Ним, його братом-двома і молодшою сестрою займається бабуся. Брати-двійнята навчаються у восьмому класі школи села Приозерне.

Коли нападники живили вік хлопця і тієї відповіді, смороду не повірили, зацікавилися його паспортом. А коли зрозуміли, що везуть неповнолітнього, викинули його з буса. Наостанок порушники попередили хлопця, щоб він мовчав про цей випадок, тому що вони знають, де живуть його рідні і він сам, йде в публікації.

Викрадачі висадили дитину при в'їзді в село Червоний Яр. Звіти хлопчик Пишки пройшов п'ять-сім кілець.

«Він був засмучений, його трясло всього. Дитина була в шоковому стані. Він три дні не їв, три ночі не спав. У нього піднялася температура і сильно боліла спина»,- розповіла Терзі.

Соціальні працівники і психолог звернулись разом з бабусею потерпілого до Ізмаїльської окружної прокуратури. Сама Оксана Терзі сповістила про цей випадок представництво омбудсмена в Одесі.

«Після погрози про розголошення приїхали слідчі, експерти, які вірушили на місці події. Постраждала дитина пройшла медогляд, але синців не було, аже минуло три дні. У нього тільки залишилися сліди від стяжок»,- додала Терзі.

За її словами, підлітку також запросили на слідчий експеримент.

«За ситуацією зі звинуваченням співробітників ТЦК і СП у затриманні неповнолітнього в Ізмаїльському районі проводитиметься службова перевірка. Всі обставини події ретельно вивчаються, командуванням забезпечено максимальне сприяння правоохоронним органам, що діють в рамках розслідування правопорушення за ч. 1 ст. 146 КК України, Відомості про який внесено до ЄРДР»,- додали в Одеському обласному ТЦК та СП.

Нагадаємо: Сирський почав перевірку через спробу вручити журналісту повістку.