• Нд. Лют 25th, 2024

МЗС України не знає про причини вибуху на військовому об'єкті в Ірані - спікер

20:01 Січ 30, 2023

Міністерство закордонних справ України не має інформації про причини вибуху на об'єкті Міністерства оборони Ірану, але Київ неодноразово попереджав Тегеран про наслідки для підтримки Російської Федерації проти України. Про це заявив офіційний представник МЗС Олег Ніколенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Україна неодноразово попереджала Іран: наслідки підтримки агресії проти України будуть набагато більшими, ніж вигоди від співпраці з Росією", - написав він.

При цьому він вказав: Київ не знає, хто стоїть за вибухами на об'єкті міноборони Ірану.

"Ми не знаємо причини вибухів на іранських об'єктах. Але, як говорить перська народна мудрість: не робіть зла іншому, і не нашкодите собі", - додав він.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Foleg.nikolenko.50%2Fposts%2Fpfbid029cQAp8HpbDcgH22UHgAHXsr1JuafH3Cjv3yAHAcPePUAJY7TvsJrYRQ5TNRHZtNKl&show_text=true&width=500

Раніше радник глави Офісу президентаУкраїни Михайло Подоляк закликав знищити збройові заводи в Ірані.

У свою чергу МЗС Ірану пригрозило Україні наслідками через заклики до знищення виробництва зброї.

Вже 28 січня Іран повідомив про атаку безпілотника на завод боєприпасів.  Коментуючи цю атаку, Михайло Подоляк заявив, що Україна попередила Іран про наслідки співпраці з РФ.