• Нд. Лют 25th, 2024

В офісі керівника Дніпропетровської OVA проходять обшуки

17:12 Гру 26, 2022
Джерело: УНИАН

Співробітники Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки в кабінеті голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка. Про це повідомили в Українському центрі протидії корупції.

"Детективи НАБУ проводять обшуки у фігурантів кримінальної справи, пов'язаної з "Великим будівництвом", повідомляє "Схеми". Зокрема, обшуки проводилися у керівника Дніпропетровської OVA Валентина Резніченка", - йдеться в повідомленні Telegram-каналу організації.

У Центрі протидії корупції додали, що обшуки також організували у відділі житлово-комунального господарства облдержадміністрації, який відповідає за закупівлі для ремонту доріг, а також у приміщеннях компанії "Стройінвестінжиніринг".

Зазначається, що співвласницею цієї компанії донедавна був фітнес-тренер Яна Хланта, яку називають близькою подругою Резніченка.

Об'єктом уваги правоохоронців є дорожні роботи на суму 1,5 млрд гривень (близько 41 млн доларів), що проводяться компанією «Стройінвестінжиніринг» за розпорядженням адміністрації Дніпропетровської області.

https://t.me/fuckcorruption/2006

Раніше СБУ провела обшуки у представників забороненої Комуністичної партії України.