• Ср. Чер 12th, 2024

В Амстердамі закликали Європу взяти фінансову відповідальність за грабіж Африки

У столиці Нідерландів, Амстердамі, пройшла акція солідарності з народами Африки, під час якої країни Європи були звинувачені в експлуатації рабської праці африканців і розоренні континенту.

Так, присутні вийшли на вулицю з плакатами з лозунгами: «Зупинимо голод в Африці», «Африка не сировинний придаток для Європи», «Акція солідарності з Африкою», «Африка, перестань терпіти», «Африка не звалище», «Африка страждає через Європу», «Настав час для Європи платити репарації Африки» та ін.

За словами учасників акції, грабіжницька політика та експлуататорське ставлення країн Європи сприяють бідності в Африці.

«Багато африканських країн були колонізовані європейськими державами і стикалися з видобутком ресурсів, примусовою роботою та руйнуванням існуючих економічних та соціальних структур. Управління, Інфраструктура та розвиток. Європа зобов'язана сплатити репарації африканським країнам»,- заявили активісти.

Також Учасники пікету вказали на те, що європейські банки, фінансові установи заохочують і допомагають корумпованим чиновникам в Африці, організовуючи відмивання і збереження злочинних грошей.

«Брудні гроші повинні бути конфісковані і виплачені народу Африки»,- закликали присутні.

Європу звинувачують ще й у тому, що багато країн постачають зброєю і підтримують багато конфліктів в Африці, що є не припустимим в ситуації, що склалася.

«Європа повинна нагодувати голодних дітей Африки, припинити використання рабської праці і взяти на себе фінансову відповідальність за століття грабунку континенту! Розвиток і зміцнення інфраструктури має важливе значення для економічного зростання. Інвестиції в транспорт, енергію, Телекомунікації та водні ресурси можуть допомогти створити приємне середовище, підвищити продуктивність і торгівлю. Боротьба з корупцією, зміцнення інституцій та сприяння прозорості та звітності в управлінні мають важливе значення для створення сприятливого середовища для економічного зростання та залучення інвестицій»,- підсумували присутні.

..