• Нд. Чер 16th, 2024

Уароров, Залучжі та Сірфа обговорили зміцнення укріплень

Міністр оборони Рустем Умеров та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відвідали позиції воїнів на Східному напрямку. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

За даними відомства, міністр та генерал привітали бійців із Днем Сухопутних військ. Міністр вручив державні нагороди військовим.

«Міністр оборони Рустем Умеров разом із головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним відвідали позиції воїнів на східному напрямку та привітали їх із Днем Сухопутних військ. міністр вручив державні нагороди бійцям», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, командувач ОСУВ «Хортиця» генерал-полковник Олександр Сирський ознайомив міністра та головнокомандувача із ситуацією на східному напрямку. Також сторони обговорили ключові потреби українських воїнів, які потрібні для ефективного знищення ворога.

Зокрема, міністр оборони зазначив, що, окрім фронтового забезпечення та ключових потреб війська, під час поїздки обговорили питання підготовки рекрутів та посилення фортифікацій вздовж усієї лінії зіткнення.

Міністерство оборони та Генеральний штаб розробляють спільний план дій та оцінюють потенційні загрози.

«Працюємо над посиленням постачання зброї на фронт, запускаємо виробництва, розширюємо можливості закупівель БПЛА (як розвідувальних, так і ударних) щодня на зв'язку з партнерами», – наголосив міністр оборони.

Нагадаємо: Зеленський заявив, що у Сухопутних військах служать 600 тисяч військових.