• Сб. Бер 2nd, 2024

«Укренерго» перейшло на аварійні аварійні відключення по всій країні

11:11 Лис 28, 2022

Компанія «Укренерго» з 10:00 понеділка, 28 листопада, була змушена застосувати аварійні відключення по всій території через стрімке зростання дефіциту електроенергії. Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на декількох електростанціях", - йдеться в повідомленні.

При цьому, повідомили в «Укренерго», споживання електроенергії продовжує зростати через погіршення погодних умов. Станом на зараз дефіцит потужностей становить 27%.

Після усунення причин аварійних відключень блоки повернуться до роботи, що дозволить зменшити дефіцит в енергосистемі та зменшити обсяги споживчих обмежень, запевнили в Укренерго.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnpcukrenergo%2Fposts%2Fpfbid0ibBRZKe7tarJXfa2gfngMziZ9yZa49kQysySCRmBYANTYwahrsWAn9VBQiq5t5x9l&show_text=true&width=500

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко закликав жителів столиці бути готовими до того, що відключення продовжаться до весни, а також не виключив часткової евакуації з міста.