Новости

Українські стрибунки завоювали "золото" і "бронзу" на Олімпіаді

Дві українські спортсменки-Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко-опинилися на Олімпійському п'єдесталі за підсумками жіночих стрибків у висоту, завоювавши золоту та срібну медалі. Про це пише DW.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх стала золотою медалісткою Олімпійських ігор-2024, перемігши суперниць у фіналі жіночих змагань зі стрибків у висоту в Парижі.

Срібло з жіночих стрибків у висоту дісталося австралійській легкоатлетці Ніколі Оліслагерс. І Магучіх, і Оліслагерс взяли висоту 2 метри, але українці це вдалося з першої спроби, а австралійці - лише з третьої.

Разом з тим Магучіх виявилася не єдиною спортсменкою з України, яка зайняла місце на п'єдесталі після фіналу змагань зі стрибків у висоту. Незадовго до цього бронзову медаль за підсумками виступу у фіналі забезпечила Україні легкоатлетка Ірина Геращенко.

29-річна спортсменка змогла стрибнути на висоту 1,95 метра. Бронзову медаль Геращенко поділила з австралійкою Елеанор Паттерсон, яка стрибнула на ту ж висоту.

Нагадаємо: збірна України з фехтування виграла золото на Олімпіаді-2024.