• Вт. Січ 25th, 2022

Україна увійшла в ТОП-3 країн в світі, які постачають дитячу порнографію

Україна увійшла до трійки головних постачальників дитячої порнографії в світі. Про це повідомила генеральний прокурор Ірина Венедиктова, передає видання «Українські новини».

«За даними незалежної організації Internet Watch Foundation, Україна знаходиться в ТОП-3 лідерів постачальників дитячої порнографії в світі. Соромно », – заявила Венедиктова.

За словами генпрокурора, за минулий і поточний рік поліцейські викрили близько 300 фактів розповсюдження дитячої порнографії. Вона додала, що кожного тижня її завантажують 5 тисяч пристроїв.

Венедиктова акцентувала, що в минулому році кількість випадків поширення дитячої порнографії збільшилася на 10%, а в 2021 – вже на третину. Більше ніж на половину в 2020 році збільшилася кількість дітей, які постраждали від зґвалтування, а в 2021 – майже на чверть.

Згідно з даними Ради Європи, кожна 5-та дитина хоч раз в житті переживала сексуальне насильство. В основному його роблять близькі до дитини люди, приблизно в 30% випадків насильство скоєно родичами.