• Нд. Чер 23rd, 2024

Україна та Німеччина домовилися побудувати вітрову електростанцію навколо ЧАЕС

Джерело: replyua.net

Україна та Німеччина підписали меморандум про намір збудувати вітрову електростанцію в районі Чорнобильської АЕС. Про це повідомила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок під час візиту до України, повідомляє німецьке видання tagesschau.

«Зелена електроенергія з Чорнобиля – це майбутня версія світу», – цитує видання слова глави МЗС Німеччини під час підписання документа у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів.

На думку Бербок, Україна має ширше використовувати поновлювані джерела енергії.

Варто зазначити, що Бербок під час візиту до України відвідала електропідстанцію на Київщині та висловилася за збільшення частки відновлюваної енергетики.

Пояснимо: станція розташована на площі близько 40 га та забезпечує електропостачанням значну частину регіону. До неї кілька разів потрапляли ракети та безпілотники, частини об'єктів було зруйновано, але вже відбудовано. Наразі навколо об'єкта встановлені сітки для перехоплення дронів.

Нагадаємо: сьогодні, 11 вересня, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула в Україну – цей візит є четвертим з початку повномасштабної військової операції Росії.