• Нд. Чер 23rd, 2024

У МЗС створили віртуального помічника з консульських питань

12:05 Тра 1, 2024

МЗС України повідомило, що за допомогою технологій штучного інтелекту створено віртуального консультанта, який озвучуватиме інформацію для ЗМІ з консульських питань. Дана інформація оприлюднена в Telegram-каналі зовнішньополітичного відомства.

«МЗС України створило з використанням технологій штучного інтелекту цифрову особу, яка офіційно коментуватиме консульську інформацію для ЗМІ»,- сказано в повідомлені.

Консультанта назвали «Вікторія ШИ», вона створена на основі реальної людини — української співачки Розалі Номбре, яка погодилася виступити в якості прототипу, її відзняли і оцифрували.

У МЗС підкреслили, що консульська представниця і її реальний прототип-дві різні людини, а з офіційними коментарями від імені консульської служби МЗС виступає тільки Цифрова особистість Вікторія ШИ.

«Моє ім'я символізує нашу головну мету-перемогу України, а призвище — штучний інтелект, який мене створив. Моя робота полягатиме у донесенні до громади оперативної та перевіреної інформації консульського департаменту МЗС України»,- заявила Вікторія щі у своєму вітальному відеозверненні.

Нагадаємо: раніше ЗМІ повідомили, що українцям призовного віку заборонили консульські послуги за кордоном.

В результаті чоловіки у віці від 18 до 59 років, які проживають за кордоном, не зможуть продовжити термін дії паспортів або отримати нові.

Згодом Міністерство закордонних справ Дмитро Кулеба підтвердив розпорядження не надавати консульські послуги військовозобов'язаним за кордоном.

 .