• Нд. Чер 23rd, 2024

У Міноборони Великої Британії оцінили втрати РФ в Україні в 450 тисяч убитими і пораненими

11:04 Кві 28, 2024
Джерело: Укринформ

За оцінками британських відомств, з початку повномасштабної військової операції Росія витратила в Україні вбитими і пораненими близько 450 тисяч особового складу і понад 10000 одиниць бронетехніки. Про це заявивши міністр у справах збройних сил Лео Дочетрі, передає UK Defence Journal.

Згідно з даними видання, міністр навів такі оцінки у відповідь на запитання депутата від Лейбористської партії Джона Хілі, який попросив надати детальні оцінки відомості щодо російських втрат в Україні, як регулярної армії, так і приватних військових компаній.

«За нашими оцінками, було вбито або поранено близько 450 тисяч російських військових, і ще десятки тисяч з початку конфлікту стали дезертирами»- - зазначив Дочетрі.

Він додав, що чисельність загиблих серед найманців російських приватних військових компаній невідома.

«Також, за нашими оцінками, з початку конфлікту було знищено понад 10 тисяч одиниць російської бронетехніки, в тому числі близько 3000 основних бойових танків, 109 літаків, 136 вертольотів, 346 безпілотників 23 судна різних класів і більше 1500 артилерійських систем різних типів»- - повідомив міністр.

Нагадаємо: Шмигаль анонсував відмову України від постраждалої моделі соціальної політики.