• Пт. Чер 21st, 2024

У Литві вважають, що Україна повинна залишатися на першому місці в порядку денному НАТО

Допомога Україні у захисті її права на існування є обов'язковим вільного світу, який країни Заходу мають виконувати. Про це заявив президент Литви Гітанас науседа на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє прес-служба Глави Балтійської Республіки.

За його словами, постійне надання військової допомоги Україні, співпраця з НАТО і переговори про її членство в Європейському Союзі є найважливішими кроками, які країни Заходу повинні зробити в цьому році.

«Ми багато зробили, щоб допомогти Україні, але це тільки половина справи. Україна повинна залишатися на першому місці в порядку денному НАТО»- - сказавши Науседа.

Як зазначив Литовський лідер, ще один важливий напрям допомоги Україні-її відновлення без очікування закінчення спецоперації РФ.

«Ми повинні показати Росії, що нею не вдастися зруйнувати українську державу. Активна доля Єврооюзу, G7 та інших країн-донорів, залучення приватного сектору-це ключ до вирішення питання»- - підкреслив науседа.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Литва прийме рішення про військовозобов'язаних України після звернення влади Києва...