• Нд. Лют 25th, 2024

У ЄП підтримали переговори щодо вступу України до ЄС

Джерело: lawstrust.com

Конференція президентів Європейського парламенту публічно виступила за те, щоб Європейська Рада підтвердила початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу. Цю інформацію оприлюднила президент Європарламенту Роберта Метсола на конференції з євроінтеграції України, повідомляє «Європейська правда».

За її словами, рішення про підтримку переговорів з Україною оголосила «Конференція президентів» – орган, який поєднує керівництво Європарламенту та всіх політичних груп.

«Україна докладає вражаючих зусиль (для проведення реформ – ред.). І конференція президентів Європарламенту підтвердила сьогодні, що Україна продемонструвала тверду основу для того, щоб відкрити переговори щодо вступу», – сказав він.

Вона наголосила, що процес вступу країни до Євросоюзу – це не лише перенесення європейських законів та правил до національного законодавства, цей процес потребує перетворень у суспільстві країни.

Варто уточнити: конференція президентів у своєму комюніке наголосила, що вірить у те, що Україна продовжить амбітно втілювати всі необхідні реформи для завершення виконання рекомендацій Єврокомісії, щоб якнайшвидше відкрити переговори про вступ.

Лідери політичних груп наголосили, що вбачають у майбутньому вступі України до ЄС «геостратегічну інвестицію в об'єднану та сильну Європу».

«Україна є і буде пріоритетом для Європарламенту. Україна може розраховувати на безперервні зусилля та нашу готовність підтримувати легітимні амбіції та прагнення українського народу», - підсумував він.

Нагадаємо: віце-президент Єврокомісії, єврокомісар з цінностей та прозорості Віра Юрова 27 листопада прибула до Києва для зустрічі з українським керівництвом.