• Нд. Чер 16th, 2024

У Давосі пройшла зустріч радників щодо Формули миру

13:01 Січ 14, 2024 ,

Сьогодні, 14 січня, у Давосі відбулася четверта зустріч радників з нацбезпеки за українською Формулою світу, де було представлено 81 країну та міжнародну організацію. Відповідну інформацію голова ВП Андрій Єрмак повідомив у своєму Telegram-каналі.

Єрмак нагадав, що на попередній зустрічі, яка проходила на Мальті, було представлено 66 країн та організацій.

Цього разу своїх представників у Давос делегували 39 країн Європи, 18 країн Азії, 12 країн Африки, 6 – Південної Америки, 3 – Північної Америки, 2 – Океанії.

«Хорошим знаком є також постійне зростання кількості країн, які долучаються до роботи над спільним планом дій, що ґрунтується на українській Формулі світу. Країни регіонів Глобального Півдня все більше включаються до нашої роботи. Це свідчить про розуміння: цей конфлікт у Європі є викликом для людства», - зазначив він.

Єрмак додав, що під час відкриття зустрічі радників він розповів про наслідки нещодавніх масованих ракетних обстрілів Росією українських міст, про жертв атак серед мирних громадян та руйнування цивільної інфраструктури.

До речі, ця четверта зустріч радників у Давосі, додав глава ВП, є логічним продовженням третьої зустрічі на Мальті.

Раніше повідомлялося, що організатори Світового економічного форуму у Давосі оголосили про особисту участь президента України Володимира Зеленського в одному із заходів 16 січня.