Терміново! Журналіста “Правового Контролю” не пустили в Грузію

Суспільно-політична ситуація в Грузії на даний час залишається актуальною та цікаво для багатьох людей по всьому світу. Друковане та інтернет-видання “Правовий Контроль” завжди виключно об’єктивно висвітлює події за всіма стандартами журналістики.

Редакція “Правового Контролю” вирішила показати на широкий загал ситуацію в Грузії та відправила власного кореспондента на місце подій. При цьому було попереджено МЗС Грузії та поставлене питання про допомогу та сприяння журналістській діяльності.

Після прибуття в Тбілісі Володимир Золкін був відправлений назад до України без вказання причин. Його не пустили в країну. Подробиці можна побачити в цьому відео.

Редакція “Правового Контролю” висловлює свою занепокоєність через ситуацію, що склалася. Редакція має намір повідомити про інцидент посольства США, країн членів ЄС та Грузії. Жорстке перешкоджання журналістській діяльності має бути припинено в найкоротші терміни. Ми будемо наполягати на тому, щоб спеціальному кореспонденту “Правового Контролю” повернули можливість виконувати свої прямі службові обов’язки. Україна та Грузія – країни, які мають чіткий вектор та намір вступити в ЄС, де верховенство закону та права є найважливішими цінностями. Згідно цього журналісти мають бути допущені до діяльності та робити ситуацію в країні прозорою через об’єктивне висвітлюваня подій.

Читайте також: В зоні ООС можливе загострення – ОБСЄ

В Латвії заборонили георгіївські стрічки

Чоловіки зможуть йти у відпустку при народженні дитини