• Пт. Тра 24th, 2024

Столтеберг анонсував Раду НАТО-Україна за запитом Зеленського

Засідання заради Україна-НАТО за запитом українського лідера Володимира Зеленського пройде 19 квітня. Відповідну інформацію оприлюднив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі після зустрічі з прем'єр-міністрами Нідерландів, Дані та Чехії, передає «Європейська правда».

«Президент Зеленський звернувся з проханням про склікання засідання заради Україна-НАТО. Ми проведемо засідання в п'ятницю»,- повідомив він.

За словами Столтенберга, Рада Україна-НАТО відбудеться на рівні міністрів оборони для обговорення нагальних потреб у більшій підтримці України. У НАТО вказали, що у зустрічі також візьме доля Володимир Зеленський.

«Зокрема, очікую обговорення щодо протипівітряної оборони, а також артилерійських снарядів у продовження чеської ініціативи, яку підтримали Нідерланди та Данія»,- додав генсек НАТО.

Нагадаємо: Зеленський раніше заявивши, що Україна ініціює запит до Північноатлантичного альянсу для скликання засідання заради Україна-НАТО, на якому обговорюватиметься питання посилення української ППО.