• Чт. Гру 7th, 2023

МЗС України викличе посла Угорщини через хустку Орбана з картою "Великої Угорщини"

14:11 Лис 22, 2022
Джерело: craignismacre.blogspot.com

Міністерство закордонних справ України викличе угорського посла у зв'язку з появою прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на футбольний матч у шарфі з надрукованою на ній картою "Великої Угорщини". Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прес-секретар українського МЗС Олег Ніколенко.

"Угорський посол буде запрошений до Міністерства закордонних справ України, до уваги якого буде доведена неприйнятність вчинку Віктора Орбана", - написав Ніколенко.

При цьому речник вказав, що поява прем'єра в хустці, на якій зображена Угорщина з частиною української території, не сприяє розвитку двосторонніх відносин.

"Чекаємо офіційних вибачень угорської сторони і спростування зазіханам про територіальну цілісність України", - додав він (орфографія і пунктуація збережені).

Пояснимо, що 20 листопада Віктор Орбан з'явився на футбольному матчі між збірними Угорщини та Греції з надрукованою на ній хусткою з надрукованою на ній картою «Великої Угорщини», країни в кордонах до 1918 року.

До слова, 21 листопада МЗС Румунії передало угорському послу в Бухаресті "тверде несхвалення" вчинку Орбана.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Foleg.nikolenko.50%2Fposts%2Fpfbid027u69FW2XJKexRjayaFBAY1gxw4ygyCiEVBMjAWmhx9Q2TuGbEBMAeDJ9JJs3JdUNl&show_text=true&width=500Нагадаємо, Угорщина відмовилася підтримати новий план ЄС щодо допомоги Україні.