• Пт. Чер 21st, 2024

СБУ повідомила про обшуки у міськраді Ужгорода через виїзд депутатів за кордон

16:11 Лис 1, 2023 , ,

Служба безпеки України повідомила про проведення обшуків в Ужгородській міськраді через виїзд депутатів за кордон на відпочинок під виглядом службових відряджень. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому у Telegram-каналі СБУ.

«Служба безпеки України та Національна поліція провели серію обшуків в Ужгородській міській раді. Правоохоронці перевіряли обставини виїзду за кордон місцевих депутатів», - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, для виїзду за межі України чиновники міськради вносили недостовірні відомості до офіційних документів про службові відрядження.

Уточнюється, що з оформлення закордонної поїздки вони використовували фіктивні запрошення від афілійованих іноземних організацій.

За наявними даними, чиновники справді виїжджали на закордонний відпочинок під час воєнного стану під виглядом «відряджень».

Слідчі дії в рамках кримінального провадження за статтею Кримінального кодексу України «незаконне переправлення осіб через державний кордон України» продовжується.

Санкція статті передбачає покарання до 9 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Раніше ми повідомляли про обшуки у мера Мукачева Балоги.