Росія втрутиться в разі силового повернення територій Донбасу

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що в разі спроби України силового повернення тимчасово окупованих територій Донбасу РФ «не буде байдужою». Про це він сказав в інтерв’ю французькому виданню Politique Internationale.

Козак вважає, що якщо Україна почне активізацію бойових дій на Донбасі, там нібито виникне ситуація, що має «ознаки геноциду».

На думку заступника глави адміністрації Путіна, в Україні сьогодні існують «радикальні політичні групи», здатні на подібні дії. Крім того, Козак вважає, що Україна, як держава, нібито нездатна протистояти таким політичним групам.

«Якщо в зоні конфлікту будуть «правити бал» ті, хто сьогодні влаштовує відверто націоналістичні силові акції на вулицях Києва, це стане трагедією», – заявив російський чиновник.

При цьому, за словами Козака, до такої «трагедії» нібито не залишиться байдужою не тільки Росія, але також і «вся світова спільнота».

Відносно недотримання Мінських угод, представник РФ звинувачує саме владу України.

«Абсурдність і трагічність складається протягом усіх 6 років з дня підписання 12 лютого 2015 року Мінського Комплексу заходів ситуації в тому, що офіційний Київ формально залишається в рамках Мінських угод, а на ділі керується« приватною думкою »офіційних осіб про їх неприйнятність для України. Для реалізації якогось свого, нікому невідомого плану, вони постійно винаходять абсолютно надумані і алогічні приводи для нескінченного затягування переговорного процесу та ухилення від практичного застосування Мінських угод. Ціна такої стратегії – відсутність світу, жертви і страждання громадян України », – заявив Дмитро Козак очевидно висловлюючи офіційну позицію Кремля